Ziņas no biznesa

"Laima" un "Selga" ražotājs laiž klajā Ziemassvētku produktu kolekciju un jauna veida piparkūkas

Lineta Mikša, Orkla Confectionery & Snacks Latvija
13.12.2016

"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" iepazīstina ar jauna veida "Selga" kraukšķīgajām piparkūkām un īpašu "Laima" Ziemassvētku kolekciju, kuru kopumā veido 32 jau iecienīti un arī jauni "Laima" un "Selga" produkti. Jauno, kraukšķīgo piparkūku ieviešanā un jaunu ražošanas iekārtu iegādē ir investēti 10 000 eiro, savukārt unikālajā Ziemassvētku kolekcijas radīšanā - 44 000 eiro.

"Zīmoli "Laima" un "Selga" ik gadu rada jaunas, no svētku gaidīšanas prieka iedvesmotas Ziemassvētku kolekcijas, kurās ieguldām daudz darba, mīlestības un sirds siltuma, lai katram būtu iespēja izvēlēties savai gaumei un vajadzībām atbilstošāko produktu, kas jau ir gatavs dāvināšanai - ar pārdomātu svētku dizainu un gardu saturu," skaidro "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

"Laima" un "Selga" īpašās Ziemassvētku kolekcijas raksturo unikālās svētku garšas ar kanēļa, ābola un piparkūku akcentiem, kas papildina jau iecienītus zīmolu produktus. Šogad ievērojamākais jaunums ir kraukšķīgās "Selga" piparkūkas, kas ir radītas īpaši plānas un kraukšķīgas.

"Kas gan būtu Ziemassvētki, ja lielajā traukā uz virtuves galda nebūtu sabērtas piparkūkas. Arī "Laima" un "Selga" novērtē to, cik ļoti iecienītas piparkūkas ir ikvienās mājās un, pielāgojoties pieprasījumam, ražo gan populārās apaļās piparkūkas, gan piedāvā šī gada jaunumu - kraukšķīgās piparkūkas, kas pieejamas īpašos veidolos - Ziemassvētku vīriņš un briedis Rūdolfs, kas ir pasaulē populārākās formas un līdz šim tādas Latvijā nav ražotas," papildina Lineta Mikša.

"Laima" un "Selga" Ziemassvētku produktu kolekcijās atrodamas dāvanas gan maziem, gan lieliem saldum mīļiem, kā arī produktu unikālais un atraktīvais dizains, padara tās par lieliskām dāvanām, kuras nav atsevišķi jāiesaiņo. "Laima" un "Selga" Ziemassvētku kolekcija pilnā sortimentā jau pieejama visā "Laima" saldumu veikalu tīklā un lielākajos Latvijas tirdzniecības veikalos.

Par "Laima":

"Laima" ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. "Laima" pērn atzīmēja 145 gadu jubileju. "Laimai" raksturīgo unikālo garšu nodrošina šokolāde, kas pagatavota, saglabājot senās prasmes un receptes, kas papildinātas ar mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un metodēm. Pašlaik "Laima" produktu portfelī ir teju 250 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. "Laima" produkcija tiek eksportēta uz 31 pasaules valsti, tostarp ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Turkmenistānu.

Par "Orkla Confectionery & Snacks Latvija":

"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" (iepriekš "NP Foods") ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" pārstāv šādus produktu zīmolus: Laima, Selga, Staburadze, Ādažu Čipsi un Taffel. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1 000 cilvēki.

Par "Orkla":

"Orkla" ir tirgus līderis plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoreju konceptuālo risinājumu piegādē Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. "Orkla" grupai ir arī stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Indijā, Čehijā un Austrijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā. "Orkla" ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. "Orkla" apgrozījums 2014. gadā bija 30 miljardi NOK (3,41 miljardi EUR), grupā strādā 13 tūkstoši darbinieku.

Orkla Confectionery & Snacks Latvija

x

Paroles atgadināšana