Lopkopības nozaru ražotāju

Latvijas Aitu audzētāju asociācija, biedrība

http://www.latvijasaita.lv

Latvijas Cūku audzētāju asociācija, k/s

www.lcaa.lv

Latvijas šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība

http://www.ciltsdarbs.lv
Latvijas Šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība dibināta 1993. gada 19. jūnijā. Tā apvieno zemnieku, paju saimniecības, kooperatīvās sabiedrības, akciju sabiedrības, citu kategoriju saimniecības un fiziskās personas, kas vēlas nodarboties ar šķirnes dzīvnieku audzēšanu, izkopšanu un pavairošanu.

Latvijas Šķirnes Trušu audzētāju asociācija

http://www.skirnestrusis.lv
Asociācija dibināta 2005. gada nogalē, pēc pirmās starptautiskās šķirnes trušu audzētāju konferences-izstādes "Rāmava-2005" apvienojoties 11 audzētājiem no SIA "Latvijas šķirnes dzīvnieku audzētāju savienības" un 1 audzētājam no Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrības "Trusis un citi".

Latvijas Šķirnes zirgu audzētāju asociācija (LŠZAA)

7079http://www.lszaa.lv
LŠZAA galvenie mērķi ir īstenot efektīvu darbību Latvijas šķirnes zirgu selekcijā un attīstīt zirgkopību kā tautsaimnieciski svarīgu lauksaimnieciskās ražošanas un eksporta nozari.

Latvijas Gaļas liellopu audzētāju asociācija, SIA

2833http://www.lgla.lv
Latvijas gaļas liellopu audzētāju asociācija (LGLA) ir dibināta 1998. gada 21. aprīlī Rīgā. LGLA tika dibināta ar domu apvienot Latvijas gaļas liellopu audzētājus, lai kopīgiem spēkiem attīstītu, šo, Latvijas lauksaimniecībai jauno nozari.

Latvijas Gaļas ražotāju un pārstrādātāju asociācija, biedrība

Latvijas Holšteinas lopu šķirnes audzētāju asociācija

Latvijas Kazkopības biedrība

Darbības mērķi: izstrādāt vienotu darbības programmu kazkopībā, kas balstīta uz Latvijas Republikas valstiskajām interesēm un koordinēt tās izpildīšanu; attīstīt sadarbību starp valsts un pašvaldības institūcijām, nevalstiskajām organizācijām - biedrībām un nodibinājumiem, uzņēmumiem un citām reģistrētām institūcijām Latvijā un ārvalstīs; apvienot Latvijas kazaudzētājus, lauksaimniecības biedrības un nozaru asociācijas biedrus, veicināt alternatīvu nodarbošanās veidu attīstību laukos kopīgai lauku attīstības un lauksaimniecības produkcijas ražotāju interešu pārstāvniecībai.

Latvijas Olu ražotāju asociācija

Latvijas Piena ražotāju asociācija

Latvijas Piensaimnieku Centrālā Savienība, k/s

Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrība “Trusis un citi”

http://www.trusis.lv
Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrība (LSAB) „Trusis un citi” dibināta 1995. gadā.
Uzņemta Eiropas trušu, mājputnu, baložu un jūrascūciņu audzētāju asociācijā (EE) 2000. gadā.

Latvijas Strauss, biedrība

http://www.latvianostrich.com
Biedrība „Latvijas Strauss” ir dibināta 2003. gadā, ar mērķi uzsākt strauskopības popularizēšanu, lauksaimnieku apmācību programmu izstrādi, ārzemju kontaktu dibināšanu un Eiropas investīciju programmu realizēšanu straujai nozares attīstībai Latvijā.

Latvijas Zirgaudzētāju biedrība

Savvaļas Dzīvnieku audzētāju asociācija

18888http://www.briezudarzi.lv

SIA „Latvijas Zvērkopju asociācija”

x

Paroles atgadināšana