select a.ID, a.LAT from pase2page p2p JOIN APASE a on p2p.pase=a.ID where p2p.page='16' and a.ID not in () group by p2p.pase order by a.DATUMS desc , a.ID desc limit 3You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') group by p2p.pase order by a.DATUMS desc , a.ID desc limit 3' at line 1

Citu nozaru ražotāju

Latvijas Biogāzes asociācija

Latvijas Šitake sēņu audzētāju asociācija

10616http://shiitake.daba.lv
Latvijā šitake sēnes sāka audzēt pagājušā gadsimta 90-ajos gados, kad tika nodibināta Latvijas šitake sēņu audzētāju asociācija (LŠSAA), kas sadarbībā ar Latvijas Universitātes zinātniekiem apmācija zemniekus šitake sēņu audzēšanā.

Latvijas lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs”

8211http://www.celotajs.lv
"Lauku ceļotājs" ir profesionāla lauku tūrisma asociācija, kas dibināta 1993. gadā un šobrīd apvieno ~300 biedrus – lauku naktsmītņu saimniekus visā Latvijā.

Latvijas Maiznieku biedrība

11271http://www.maizniekubiedriba.lv
Latvijas Maiznieku biedrība (LMB), ir brīvprātīga, juridisku personu apvienība, kuru vieno intereses par maizes ražošanas nozares attīstību Latvijas Republikā un kopīga sadarbība maizes ražotāju interešu aizstāvībai un pārstāvībai.

Latvijas vēžu un zivju audzētāju asociācija

http://www.lvzaa.lv
LVZAA ir sabiedriska organizācija, kura dibināta 1998. gada 21. septembrī kā s/o „Latvijas vēžu audzētāju asociācija”, bet 2001. gada 25. aprīlī pārveidota par s/o „Latvjas vēžu un zivju audzētāju asociācija” un 2004. gadā par biedrību "Latvijas vēžu un zivju audzētāju asociācija". Kopš 2004. gada LVZAA ir Centrālās un Austrumeiropas akvakultūras institūciju tīkla locekle un no 2006. gada - Eiropas akvakultūras asociācijas locekle.

Latvijas Zivju audzētāju asociācija

Latvijas Zvejnieku federācija

x

Paroles atgadināšana