Latvijas Mednieku asociācija

16671

Latvijas Mednieku asociācija

http://www.latma.lv

Latvijas mednieku asociācija ir bezpeļņas organizācija, kas dibināta 2000. gada aprīlī, Rīgā, kā sabiedriska organizācija un 2004. gadā, atbilstoši likuma prasībām, pārreģistrēta par biedrību.

Asociācija pārstāv Latvijas medniekus trijās lielākajās starptautiskajās medību un dabas aizsardzības organizācijās - CIC – Starptautiska medību un medījamo dzīvnieku aizsardzības komiteja, FACE - Eiropas Savienības medību un dabas aizsardzības asociāciju federācija, Starptautiskā medību suņu kinoloģisko federācija.

Asociācijas galvenie darbības mērķi ir: attīstīt medību saimniecību saskaņā ar savvaļas dzīvnieku un to apdzīvojamās vides daudzveidības saglabāšanas un ilgtspējīgas izmantošanas principiem, popularizēt medības, sadarbībā ar valsts institūcijām izstrādāt un ieviest ar medībām saistītos likumus un normatīvos aktus.

Asociācija organizē un veicina mednieku, trofeju ekspertu un kinologu apmācību, rīko medību trofeju un suņu izstādes, kā arī citus mednieku sabiedriskos pasākumus.

Latvijas Mednieku asociācija sniedz asociācijas biedriem konsultācijas medību saimniecības organizācijas un citos ar medībām saistītos jautājumos, piedalās medījamo dzīvnieku un to populāciju zinātniskajā izpētē.

Vadītāji:Elmārs Švēde
Amats: valdes priekšsēdētājs

x

Paroles atgadināšana